19/03/18

Çmendet Albërie Hadërgjinaj, publikon foto e zhveshur nga shtrati

Albërie Hadërgjonaj është këngëtare shumë e pëlqyer për publikun. Këngëtarja jeton në Amerikë, por është shumë shpesh e pranishme në koncerte ku ka shqiptarë. Ajo shumë...

Kjo bukuroshe ia ‘qiti flakën’ Majamit, shfaqet tejet e ‘e nxehtë’ në bikine!

Ajo asnjëherë nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj trupore, shkruan DailyMail. Dhe, Samantha Hoopes u prova me trendin pasi që ajo dallonte me veshjen...

Nusja e Labit e bën punën me shumë ‘merak’, si një profesioniste e vërtetë!

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun shkruan ORAvip. Ajo është me profesion grimere dhe...

Mediat britanike publikojnë video kur Dua Lipa këndonte si nxënese në Kosovë (Video)

Ajo bëri histori në Brit Awards duke u shpërblyer me disa çmime, por Dua Lipa e ka treguar talentin e saj që kur ishte...

Balerina tund rrjetet sociale, shfaqet më seksi se kurrë

Ailen Bechara është një modele dhe balerinë e famshme në Argjentinë dhe kohët e fundit duket se është përfshirë edhe në botën e futbollit. Modelja...

Kjo është paraqitja më seksi e ditës

Jess Wright ka bërë një paraqitje tepër seksi derisa është paraqitur me një fustan elegant dhe tepër seksi për publikun e saj. Ajo konsiderohet si...

Kjo vajzë nga Mitrovica ka trupin më të mirë në botë

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre...

Të tjera poza të Encës ku i shihen të brendshmet e kuqe

Enca Haxhia ditë më parë publikoi një video të shkurtër, në të cilën shfaqej atraktive e veshur me të brendshme të kuqe. Ndërsa ajo ka...

14 vjeçja me prejardhje nga Kosova që me muzikë po synon famën në Holandë

Vlera Kida, nga Kosova, është pjesë e The Voice Kids të Holandës. Vlera është 14 vjeçe dhe ka lindur në Holandë. Prindërit e saj kanë...

Amber ju lë pa gjumë me këto fotografi

Bukuroshja e Towie Amber Turner ka treguar asetet e saj seksi derisa ka pozuar në bikine të bardha në një jaht në Dubai Ajo është...

Të fundit

Kërkohen 90 mijë euro për shërimin e 19-vjeçarit nga Leukemia

Një prind nga Vitia, po kërkon ndihmë për të shëruar djalin e tij 19- vjeçar.Ka pesë muaj që Valmir Limani po trajtohet në Turqi,...

Ngjarja prekëse që e ri-emocionoi tej mase Ledri Vulën, reperi shpërthen në lot!!

Xheraldina Rexhepi njihej si njëra ndër femrat më të forta shqiptare dhe akoma vazhdon të konsiderohet si e tillë. Sfida e madhe që pati gjatë...

Vuçiq: Ne po zhdukemi, shqiptarët në Kosovë po shtohen

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, një pjesë të fjalimit të tij lidhur me zgjidhjen e çështjes së Kosovës, ia ka kushtuar rënies së natalitetit...