23 vjeçarja në aksion

Me format e saj bombastike Demi Rose ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetin social Instagram.

Dhe modelja nuk i zhgënjen asnjëherë.

Së fundmi, 23-vjeçarja është shfaqur si një ‘tigreshë’ e vërtetë.

Ajo ka pozuar një foto me bikini duke vënë në pah pasuritë e saj me të cilat mburret.

Lexo edhe:  Kylie Jenner ‘çmend’ fansat me pozat në Malibu