Bukuroshet e kolme të “Love Island” tregojnë format në Greqi

Ylli i Love Island, Ellie Brown ka treguar format e saj në bikine bashkë me co-aktoret e saj seksi Kaz Crossley, Alexandra Cane dhe Samira Mighty gjatë një udhëtimi në Mykonos të Greqisë

Ato bën famë vitin e kaluar nga seria e Love Island në Greqi.

E përderisa ato kanë qenë në këtë vend, ish yjet Ellie Brown, Kaz Crossley, Alexandra Cane dhe Samira Mighty kanë treguar se ende dinë të bëjnë jetë luksoze derisa janë shfaqur në brigjet e Mykonos këtë të hënë.

Lexo edhe:  U kritikua për komentin te vajza e Cecës, reagon Sellma