Cili deputet ta ka ble kerrin? Ja si përgjigjet bukuroshja shqiptare

Bukuroshja e emisionit “Xing me Ermalin” shpesh bëhetë pjesë e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic.

Në Instagram ajo është mjaft aktive me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme nga përditshmëria.

Sot, ajo ka publikuar një fotografi ku ka pozuar pranë një makine tejet luksoze, por njëri pyetja e njërit nga fansat si duket e ka prekur Kejvinën.

Komentuesi ka pyetur atë se cili deputet ia ka blerë atë makinë, e nuk ka munguar edhe përgjigja e Kejvinës e cila i është kthyer me shaka duke i thënë “Goni”.

Lexo edhe:  Agnelli: Ajax-i e meritoi kualifikimin, por...