Demi Rose me dekoltenë e hapur “çmend”

Modelja e njohur, Demi Rose po vazhdon që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe në formë veshur në të zeza.

Ky fustan ishte i shkurtë dhe kishte dekolte të hapur, teksa flokët i kishte drejtuar dhe nuk kishte vendosur asnjë aksesor.

23 vjeçarja duket shumë provokuese.

Lexo edhe:  Prezantuesja seksi shqiptare ua qet tymin francezëve