E fejuara e Rashicës reagon në rrjetet sociale – ja çka shkruan

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, vazhdon që të përkrahet fuqishëm nga bashkëshortja e tij, Belkiz Kera-Rashica,.

Belkiz Kera edhe para ndeshjes me Bullgarinë, ka reaguar në rrjetin social Instagram duke i dëshiruar suksese.

Kujtojmë se Rashica në ndeshjen e fundit ndaj Malit të Zi, e shënoi golin e vetëm për Kosovën në barazimin 1:1 në Podgoricë.

Ndeshja mes Bullgarisë dhe Kosovës zhvillohet nga ora 20:45.

Lexo edhe:  Aktorja shqiptare zbulon rolin e ri në teatër: Do jem një super prostitutë