E teta e Motrave Mustafa pozon me të paren, shikoni sa bukur duken

Të Premtën, tetë motrat Mustafa, lansuan këngën e tyre më të re “Çika e nanës”, ku e veçanta e tij mbetet nëna e tyre që është prezente së bashku me vajzat.

E këtë të Diele, më e vogla e Motrave Mustafa, Lulja, ka pozuar me motren e madhe, ku që të dyja rrezatojnë pozitivitet.

 

View this post on Instagram

 

E para dhe e teta😜

A post shared by Lule Mustafa (@luleemustafa) on

Lexo edhe:  Çmenden serbët, Stalone bën shqiponjën live në emision