Elvis Naçi dje u operua, por shikoni ku ka shkuar sot

  Elvis Naçi, ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka pas vetes shumë prej tyre që çdo herë janë prezent në ligjëratat e tij.

  Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, të cilën e prezanton si gjënë më të vlefshme që mund të posedojë njeriu.

  Ai për të ndarë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

  Ditë me parë hoxhë Elvisi ju nënshtrua një ndërhyrje kirurgjike. E duket se këtë operacion Elisi e ka përballuar me sukses.

  Sot ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku falënderon Zotin për shëndetin e dhënë.

  “Kur jemi mirë themi Falenderimit të Madhit Zot, kur sprovohemi durojmë si besimtarë të vërtetë”, ka shkruar Elvisi duke postuar edhe një foto duke pirë kafe.

  Lexo edhe:  Elez Blakaj e futi edhe djalin e xhaxait në listat e "veteranëve të rremë"