Emily nuk i duron rrobat, zhvishet për revistën e njohur

Emily Ratajkowski ka pozuar 100% lakuriq për revistën e njohur.
Emily Ratajkowski ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq tërësisht e zhveshur.

Modelja këtë imazh e ndau nga seti që ka realizuar për “Love Magazine”, ndërsa shfaqet me gjoksin jashtë.

Fotografia e Emily Ratajkowskit ka marrë komente dhe pëlqime pafund nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, kjo nuk është hera e parë që kjo modele zhvishet, pasi edhe më parë ka realizuar sete të tilla.

Lexo edhe:  Flet për herë të parë Klaudia Pepa: Si ishte përballja me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën