Endriti publikon foto të rrallë të Hashim Thaçit me Hamëz Jasharin

Endriti djali i presidentit Hashim Thaçi ka publikuar një imazh të rrallë në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai ka ndarë një foto të babit të tij Hashim Thaçit bashkë me luftëtarin e lirisë Hamëz Jasharin.

Ndryshe, Endriti rrallë herë ndan momente nga jeta private dhe profesionale me ndjekësit e tij edhe pse janë të shumtë./GazetaBlic/

Foto kjo e shkrepur në vitin 1993.

Shikojeni imazhin:

Lexo edhe:  Mashtruesit po e shfrytëzojnë gjendjen në Greqi, e tmerrshme çka kanë filluar të bëjnë