Engjëlli i “Victoria’s Secret”, shumë e nxehtë në Coachella

Bukuroshja e Victoria Secret’s. Josephine Skriver ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur para turmës në Coachella.

Ajo është njëra prej engjëjve më të famshme dhe më seksi të Victoria Secret’s.

 


E të dielën, në Coachella, Josephine Skriver ka treguar figurën e saj në të brendshme në njërin prej festivalëve më të njohura në Kaliforni.


Bukuroshja daneze (26) ka treguar asetet e saj, që padyshim ishin përfekte. /GazetaExpress/

Lexo edhe:  Fansi e ofendoi, Emina i përgjigjet live: Boll ore djalë, burrit tim i pëlqen…