Është aq i dehur sa që e çon kalin për ta mbushur me karburant

Ky burrë e çoi kalin e tij në një pikë karburanti, për ta mbushur atë me karburant.

E gjithë ngjarja ndodhi në Quincy të Kalifornisë, SHBA, dhe u incizua nga kamerat e sigurisë.

Videoja u publikua në Facebook nga DailyMail, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni:

Lexo edhe:  Horoskopi- Sot është ditë e mirë për disa shënja, por për tjerat aspak