Firmino publikon Xherdan Shaqirin duke kënduar para lojtarëve (VIDEO)

Mesfushori nga Kosova, Xherdan Shaqiri, pas golave spektakolar me Liverpoolin në miqësore dhe stërvitje, ka treguar se ka talent edhe për këndim.

Në një video të postuar në rrjetet sociale nga Roberto Firmino, shihet Shaqa duke kënduar.

 

Shaqiri pas një stinori shumë të mirë të kaluar në Stoke City dhe ndeshjeve shumë të mira në Kampionatin Botëror me Zvicrën, në këtë verë u transferua te Liverpooli.

Ndryshe, me paraqitjet e fundi Shaqiri tregon se nuk ka shkuar te Liverpool për të qëndruar në stol.

Lexo edhe:  Gashi – Chisora, ja në sa ora pritet të zhvillohet meçi