Florian Marku flet pas fitores ndaj rumunit Ioan Vranceanu

Të premten mbrëma, luftëtari nga Shqipëria Florian Marku u kthye në shtëpi me fitore.

Marku ka arritur të shënojë fitore ndaj rumunit Ioan Vranceanu. Emisioni “Seven Bizz” ishte ne sallën e sportit për ta ndjekur këtë meç.

 

Pas fitores së tij, “Seven Bizz” realizoi një intervisë interesante me luftëtarin Florian Marku.

Çfarë emocionesh përjetoi gjatë kësaj ndeshje, çfarë tha për luftëtarin më të fortë në UFC, njëherësh edhe trajner i tij, Ilir Latifi, këto dhe shumë detaje tjera mund t’i kuptoni të hënën në orën 19:00 në T7.

Lexo edhe:  Shaqiri kthehet në Allianz, gjithçka që duhet të dini përballjen Bayern – Liverpool