Gjest i rrallë i zjarrfikësve nga Suhareka, rrezikojnë jetën për të shpëtuar një… -Pamje

Zjarrëfikësit në qytetin e Suharekës kanë bërë një gjest të mrekullueshëm, me të cilin kanë mahnitur shumë njerëz.

Ata janë treguar shumë human duke ia shpëtuar jetën një qeni, i cili kishte rënë në kanalizim, raporton Gazetametro.net.

 

Si shihet nga pamjet në VIDEO’n më poshtë, njëri nga ta hyn brenda në gropën e kanalizmit dhe e nxjerr qenin./Gazetametro.net

Shikoni videon:

Lexo edhe:  Horoskopi- sot do t'ju vije shanca e madhe