Humb jetën 20 vjeçari…

  Një tjetër aksident tragjik i ka marrë jetën një të riu shqiptar në Itali, transmeton Gazeta Metro.

  Dy automjete u përfshinë në një aksident këtë të shtune në një rrugë periferike që lidh Acquaviva delle Fonti dhe Sannicandro në Bari.

  Për pasojë humbi jetën një 20-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik.

  Makina e viktimës është përplasur me një tjetër automjet ndërsa ai po shkonte në punë.

  Për nxjerrjen e trupit nga mjeti është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve. Policia ka nisur hetimet për aksidentin.

  Lexo edhe:  Rrëfimi i gjyshit për nipin e kthyer nga Siria