Isa Mustafa: Amerika sot iu tregoj që jeni të pazotë, duhet të kërkoni falje

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa konsideron se të dështuarit që fajësuan SHBA-të për pazotësinë e tyre, duhet t’u kërkojnë falje të gjithë qytetarëve të Kosovës dhe miqve tanë për konstruksionet e servuara parreshtur dhe fyerjet e paskrupullta ndaj LDK-së dhe figurave të saj.

Sipas tij, kjo është prova më e mirë që dëshmon se ata ikën nga pushteti si pasojë e pazotësisë dhe jo nga frika për copëtimin e Kosovës.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Lexo edhe:  Abrashi thotë se në VV ka “frikë” për ta marrë Kryeministrinë