Jem ‘tërbon’ fansat me videon më të re në Instagram

Modelja australiane Jem Wolfie ka përshëndetur fansat e saj me një video shumë pikante në Instagram.

26-vjeçarja, e cila ka rreth 1,9 milionë ndjekës në rrjetin social, shihet me një bikini të vogël leopard përpara një pasqyre.

 

Jem njihet për shpërndarjen e shpeshtë të videove dhe fotove nga palestra, por kësaj radhe ka vendosur që të jetë më pak sportive.

Shikojeni videon:

Lexo edhe:  Prezantuesja seksi shqiptare ua qet tymin francezëve