Ju kujtohet Mimoza e Big Brother? Ja sa seksi duket ajo sot (FOTO)

Me që spektakli Big Brother Albania është gati duke filluar, është e pamundur që mos t’i kujtojmë pjesmarrësit e edicioneve të kaluara.

Ndër ta edhe bukuroshen Mimoza Krasniqi nga Gjakova.

 

Me pamjen dhe sharmin e saj, ajo ka dhuruar vërtetë spektakël, e poashtu është treguar një vajzë me karakter të fortë përballë shumë provokimeve që iu bënë benda shtëpisë, transmeton Kosovarja.

Në vazhdim do t’i shihni disa fotografi dhe ndryshimet që ajo ka bërë që nga koha kur ishte pjesë e këtij spektakli.

Lexo edhe:  Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij