Kaltrina, bukuroshja nga Peja që po ia qet flakën Instagramit

    Bukuroshja nga Peja, Kaltrina Lulaj është ndër femrat më atraktive.

    Ajo është një vajzë nga Peja e cila me linjat e saj trupore dhe me fotot që publikon, bëri publikun për vete, shkruan ORAinfo.

    Kaltrina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

    E se fundmi si gjithmonë ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive.

    Lexo edhe:  Vlora Çitaku në pushime, sapo publikoi një foto atraktive nga plazhi