Kaq të bukur në bikine se keni parë Vildanen

  Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli është paraqitur shumë e nxehtë në një fotosesion të fundit

  Ajo është njëra prej fotomodeleve më të mira kosovare që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

  Fytyrë marketingu për shumë firma të njohura amerikane, përfshirë edhe Chavrolett të cilën kompani të njohur e reklamoj gjatë viteve 2010, Vildanja vazhdon të jetë njëra prej modeleve më aktive në SHBA.

   

  E fotot e saj të fundit, ku ajo shihet e veshur me bikine të bardha të mbyllura ku theksohen format e saj, tejet seksi.

  Lexo edhe:  I riu shqiptar fiton Mercedes në Gjermani me një gotë ujë