Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon FOTO e zhveshur dhe po bën namin…

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Lexo edhe:  Ky është momenti më i mirë në dasmën e Elitës, e publikon vetë ajo