Kështu është dukur “Xhesika” në mbrëmjen e maturës

Arta para se të bëhej e famshme Arta Nitaj u bë e njohur për publikun që nga pjesëmarrja në seriali vendor “O Sa Mirë” me rolin e Xhesikës.

Ajo ka fansa të shumtë në rrjetet sociale të cilët e ndjekin dhe pëlqejnë çdo foto që ajo poston, mirëpo shumë pak dinë se si është dukur ajo para se të bëhej e famshme, shkruan rtv21.tv

Në disa foto që keni më poshtë ju mund ta shihni Artën se si dukej në mbrëmjen e maturës dhe nga kush është shoqëruar.

Arta në mbrëmjen e maturës ka veshur një fustan të ngushtë që vinte në pah format e saj trupore.

Lexo edhe:  Deklaratë e çuditshme nga Sinan Vllasaliu, lavdëron serbët!