Kjo është femra më e bukur në botë sipas ‘Maxim’

Olivia Culpo është shpallur si femra më e seksi në botë, sipas Maxim .

Modeli 27-vjeçar zuri vendin e parë të listës prej 99 femrave në ‘Maxim Hot 100‘, e cila përzgjedh gra të fuqishme të kulturës në botë.

“Gjithmonë kam shikuar në Maxim Hot 100 me admirim,” deklaroj Culpo

“Ka pasur kaq shumë gra të mençura dhe të suksesshme të cilët më kanë frymëzuar mua dhe karrierën time në mënyra të panumërta që e bëjnë këtë titulli aq kuptimplotë për mua”, ka vazhduar tutje modelja.

Lexo edhe:  Shaqiri refuzon hapur Dafina Zeqirin!