Kjo është Nëna shqiptare e cila e shkatërroi ushtrinë serbe në Koshare

  Ish komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Nasim Haradinaj ka qenë i ftuar në “N`Kosovë Show”.

  Nasim Haradinaj e ka treguar një histori që kishte ndodhur në luftën e fundit në Koshare.

  ” Më bëri përshtypje, sa po rrini knej pse spo dilni me bo një aksion është krej kollaj unë i thash moj loke kishe dojsha mi tregu që t`i nuk din çka është lufta. Tha jo lokja ta vizaton planin se unë jam kanë ushtare e Enver Hoxhës ta bëjë skicën. I thash bëma pra planin, e bëri planin. Shkuam dhe qa ditë i keni të lajmëruar 48 serb të vram. Na nuk mendojna që janë kanë 48, ne mendojm qatu diku 70-80″ tha Nasim Haradinaj

  Shikojeni videon në linkun më poshtë.

  https://m.facebook.com/watch/?v=2240612835962150&_rdr

  Lexo edhe:  Ambasada e Amerikës ka një kërkesë të menjëhershme për taksën: Pezullojeni ose...