Kjo ështuë gruaja dhe dy fëmijët e “Naim Shacit” (foto)

Bashkë me serialin vendor “Kafeneja Jonë”, këto ditë së shpejti pritet të rikthehen në ekrane tona edhe aktoret e këtij seriali.

Njëri prej tyre është Donat Qosja, apo “Naim Shaci” siç edhe njihet me mirë, i cili me rolin e tij ka arritur të pëlqehet mjaft nga publiku shqiptar, shkruan Magazina.al

Ai natyrisht përveç angazhimeve të shumta si aktor, gjen kohë edhe për familjen, e cila përbëhet nga bashkëshortja Rudina, vajzat Lea, Nisa si dhe djali Dielli.

Në fotot që ndërkohe “Shaci” i poston në rrjetet sociale , shfaqet si babi dhe bashkëshorti me i lumtur përkrah familjes.

Lexo edhe:  Kjo është njëra nga motrat Mustafa që e ka trupin 'bombë'