Kjo vogëlushe në foto sot është ndër këngëtaret më të njohura kosovare

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat.

Fifi është duke qëndruar aktive me postime edhe në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga koha e fëmijërisë.

Lexo Edhe:Pas ndeshjes me Malatyaspor, Vedat Muriqi merr lajmin fantastik nga bashkëshortja

Në fotografinë e publikuar këngëtarja shihet me një biskotë në dorë, dhe thënë të drejtën duket komplet ndryshe nga sot.

“Fifi vogël”, ka shkruar ajo si përshkrim të fotos.

View this post on Instagram

Sorry , i’m not for everybody! @youngzerka

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on