Komentuesi i tha “mos rrej”, por kandidati për deputet e befason me vizitë

    Një ngjarje interesante ka ndodhur me një qytetar i cili i ka komentuar kandidatit për deputet nga radhët e AAK-së dhe nënkryetarit Erolld Belegu.

    Në një postim, qytetari i ka komentuar Belegut “le mos rrej, nuk jemi tu jetu në hënë po në Kosovë, lërini këto fushata”.

    Belegu kishte diskutuar me të duke i thënë se është i interesuar ta takojë, gjë që edhe e kishte bërë.

    Më poshtë lexoni postimin e Belegut në Facebook dhe fotografitë e komenteve.

    Lexo edhe:  Ekskluzive: Dokumenti që tregon origjinën e minishengenit dhe manipulimet e Edi Ramës