Krejt plastikë”, këngëtarja shqiptare i kthehet fanses: Me ta tregu një të vërtet të hidhur…

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, u uroi fansave të saj të shumtë “mirëmëngjesi” nëpërmjet një postimi në profilin e “Instagram”-it.

Vesa publikoi ditën e sotme një foto të saj e bashkëngjitur me të shkruan: Mirëmëngjesi”. Fotoja menjëherë mori shumë pëlqime e komente.

Por si çdo personazh i njohur, edhe Vesa herë pas here përballet me komente negative dhe kritike.

“Koke bo krejt plastik ë po dil qashtu qysh je”, i shkruan një ndjekëse, të cilës këngëtarja e njohur nuk përton aspak që t’i përgjigjet: “E keni msu permendsh kete fjali ë. Me ta tregu nje te vertete te hidhur per ty ndoshta: kurgjo ama bash kurgjo plastik ska ktu ë”.

Pas këtij komenti negativ, fansat i kanë ardhur në mbështetje Vesës të cilët shprehën se ajo nuk ka asnjë operacion dhe që është natyrale”.

“Sa smir kan disa femra e din vetem te flasin budalleqe ku i ka operimet sipas jush ??”, shkruan një ndjekëse e saj. “Shoqja ime super natyrale e bukur”, është një tjetër koment.

“Ësht e vetmja pa silikon esht sic e ka ber nena ë ëje nje ë i vërtet”, i del në mbrojtje një tjetër.

Lexo edhe:  Çfarë deklaruan prindërit e Elvana Gjatës për vrasjen në ish- Bllok dhe Ervin Matën