Ky është reagimi i Leonitës, kur Graniti shënon gol për Zvicrën

  Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

  Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

  Sonte ajo ka publikuar në InstaStory golin e shënuar nga burri i saj, Graniti.

  Për të parë reagimin e saj, shikoni videon më poshtë.

  Lexo edhe:  Këngëtarja shqiptare bëhet pishman, zmadhoi gjoksin por tani do e zvogëlojë