Linda Halimi: Shqiptarët nuk arritën të më lenin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”, ndjenja është fantastike

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije në saje të lidhjes me reperin Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Kaimana (sipas një ishulli fantastik në Indonezi).

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër”, shkroi reperi që më mirë njihet si Big D gjersa ka shtuar se artistja është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Shqiptarët nuk arritën te me lenin shtatzëne, ketë e beri “zezaku i madh”, ndjenja është fantastike”ka thënë ajo./Diealbaner

Lexo edhe:  Kim Kardashian nuk lë vend për imagjinatë, vjen e zhveshur nga shtrati!