Liverpooli në avantazh me meritën e Shaqirit

Liverpooli ka arritur ta shënojë golin e parë në ndeshjen që po e zhvillon kundër Southamptonit në kuadër të Premierligës në “Anfield”.

Goli erdhi në minutën e 10’ falë goditjes së Xherdan Shaqirit, e cila preki dy lojtarë për të përfunduar pastaj në gol.

 

Wesley Hoedt ishte ai që e preku topin i fundi dhe që në fund doli të jetë autogoli i tij. /Gazeta Express/

Shikoni videon:

Lexo edhe:  Boksieri dhuron 1000 shtëpi për të pastrehët në qytetin ku ka lindur: Nuk e harroj origjinën