Mbi 5 mijë euro vetëm xhaketa e Dafina Zeqirit në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”

Dafina Zeqiri mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ku këngëtarja pranoi pyetje të shumta nga fëmijët, shkruan GazetaBlic.Padyshim ajo foli edhe për jetën private, ndërsa tregoi se ende është e dashuruar.Por, krahas këtyre, këngëtarja tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj në emision.

Ajo kishte zgjedhur të vishte një xhaketë fustan, dhe një palë këpucë të markës Valentino.Xhaketa nga marka “Balmain” kap shifrën e hiç më pak se 5.450 euro, ndërsa këpucët 600 euro.