Me e bukur se kurrë, Adelina shfaqet me fustan të kuq, me këtë pamje do t’ju ‘tranojë’

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili pas një pauze tashmë është rikthyer fuqishëm në skenën kosovare

Edhe kësaj vere këngëtarja ka qenë mjaftë aktive ne angazhimet në fushën e muzikës.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale ku shpesh ndanë momente nga jeta e saj me fansat e shumët që i ka.

Një foto e Adelinës është publikuar një rrjetet sociale, ku këngëtarja po duket mjaftë bukur si çdo herë. /ORAinfo.

Lexo edhe:  Çmendet gruaja e Medës, tërësisht e zhveshur në dasmën e Gjikos dhe Elitës (Foto)