Modeles i ‘bie’ fustani! E pamundur t’ia mbajë gjoksin kaq të madh

Modelja ruse Anastasia Kvitko me foton e fundit ka vendosur t’i lë pa gjumë fansat.

Janë një numër i madh i njerëzve që e ndjekin në Instagram dhe së fundmi ajo i ka shpërblyer me një pozë ku në veçanti i shihet gjoksi super i madh, shkruan lajmi.net

Ajo njihet për linjat perfekte trupore dhe konsiderohet si njëra ndër rivalet më të mëdha të Kim Kardashian.

Në Instagram aktualisht ndiqet nga më shumë se 8 milion fansa.

Lexo edhe:  Elvana Gjata tenton të vallëzojë në aeroplan, por shikoni si rrëzohet (VIDEO)