Modelja e njohur fotografohet nga prapa, ‘djeg’ me linjat joshëse

Daphne Joy njihet për linjat e saj ‘përvëluese’.

Ajo në çdo postim që bënë nuk heziton që ti ekspozoj ato, shkruan Indeksonline.


Këtë herë ajo ka ‘çmendur’ me një imazh nga prapa, derisa në pizhame ka treguar linjat super seksi.

Daphne nuk kishte lënë vend për imagjinatë duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet ‘bombastike’.

Ndryshe, Daphne u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin 50 me të cilin ka një djalë./Indeksonline/

Lexo edhe:  Çka ka ndodhur me fytyrën e Albërie Hadërgjonajt, nuk do ta njihni!