Nokaut, përfundon takimi

    joshuaKa përfunduar raundi i shtatë, por jo plotësisht.

    Madje është mbyllur edhe i gjithë takimi. GazetaBlic.Anthony Joshua vazhdon dominimin në boksin profesionist. Nokaut klasik për t’ia humbur toruan Povetkinit.

    Ky është jashtëtokësor definitivisht.Britanezi i jashtëzakonshëm, shënon edhe fitoren e rradhës në karrierën e tij dhe atë me nokaut.

    Qëndroni me ne për të parë edhe ndarjen e çmimeve që do t’i fitojë fantazisti.

    Lexo edhe:  Basketbollistja kosovare realizoi 116 pikë nga 126-të total sa i shënoi ekipi i saj