Pamje të reja nga pushimet romantike të Granit Xhakës me gruan (Foto)

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, kanë zgjedhur një oqean indian në Afrikën Lindore për të pushuar.

Pamjet përrallore nga atje i kanë ndarë nëpërmjet disa imazheve në Instagram, shkruan lajmi.net

E sot kur pushimet e tyre veç kanë përfunduar, ishte Graniti ai i cili publikoi disa foto përmbyllëse të cilat duket tejet profesionale dhe ambienti përballë shumë përrallor.

Ndryshe ai dhe Leonita janë poashtu njëri ndër çiftet për të cilët shkruhet shumë në media.

Lexo edhe:  ‘Novak Djokoviq ka probleme mentale’