Pasi hoqi kilogramët, bukuroshja e kolme tregon asetet

Frankie Essex ka treguar hiret e saj senzacionale derisa ka pasur të veshur bikine, ndërkaq ajo po i kalon pushimet në Tenerife.

Ajo është duke marrë diell gjatë dimrit ku ka shkuar në pushime në Tenerife.

Gjatë pushimit të saj, Frankie Essex ka treguar se ajo ka humbur peshë, por kjo ka bërë që ajo nuk ka humbur asetet e saj, shkruan GazetaExpress.

Ylli (31), i ka treguar ato në një postim të fundit, derisa kishte të vënë edhe syze dielli derisa ecte afër resortit të saj.

Frankie ka shkëlqyer në këto pushime, kurse në vesh pavarësisht se ishte në plazh ajo kishte vënë vathë të diamantit.

Ajo ka treguar edhe kaçurrelet e saj për bindine derisa ishte natyrale. /GazetaExpress/

Lexo edhe:  Tayna dhe Rina kanë lidhje familjare, nuk do ta besoni çka janë ato mes vete