Për pak fustani do i ‘shpërthente’, këngëtarja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës e shtrirë në shtrat

Përveçse tërheq vëmendjen e fansave më këngët e reja dhe me bashkëpunimet që sjell, Flaka Krelani, kthen sytë nga vetja edhe me postimet shumë provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja e njohur ka postuar një fotografi ku duket se fustani i saj i ngushtë do të shpërthej për pak nga format bombastike. Me dekolte shumë të hapur dhe njëra këmbë e gjitha jashtë, Flaka nuk i ka lënë vend imagjinatës.

Këngëtarja shfaqet e shtrirë në një shtrat dhe me pozën shumë seksi e provokuese, zbulon edhe bashkëpunimin e saj të radhës.

Lexo edhe:  Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit

Lini një Përgjigje