Përfundon pjesa e parë në Katar, rezultat jo-real në ndeshjen Suedi – Kosovë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen miqësore mes Suedisë dhe Kosovës.

Rezultati pas 45 minutash në Katar është 0:0, derisa Kosova ka pasur tri raste të mira shënimi, raporton Zëri.info.

Në këtë pjesë, Fidan Aliti, Flamur Kastrati dhe Zymer Bytyqi kishin nga një rast për ta kaluar Kosovën në epërsi.

Ndryshe, ndeshja po zhvillohet në Doha të Katarit, në stadiumin “Al Ahli”

Lexo edhe:  UEFA me vendim të papritur për ndeshjen Maqedoni- Kosovë

Lini një Përgjigje