Pini këtë pije për pesë ditë, do të humbni 2 kilogramë

Nëse dëshironi të humbni në peshë, ju sjellim këtë pije që nëse e konsumoni për pesë ditë rresht do të shkrini 2 kilogramë.

Receta:

Kur të zgjoheni pini dy gota me ujë, më pas për 15 minutë e pini këtë pije. Pas një ore hani kafjallin!

Nevojiten: 1 kivi, 2 rriska limoni, 7 gjethe të mentës, 7 lidhëse majdanozi, 100 ml ujë, mjaltë sipas shijes.

Qëroni kivin dhe limonin dhe bashkë me mentën, majdanozin, mjaltin dhe ujin i vendosni në blender. E pini të freskët.

Lexo edhe:  Çaji faktor i jetëgjatësisë