Plagoset një i ri në Podujevë

Një person rreth moshës 22 vjeçe është plagosur nga persona të paidentifikuar në komunën e Podujevës, pasditen e së shtunës.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

“Me 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu nje informatë se një person ështi i plagosur në Rr. Ali Ajeti në Podujevë. Njësitet policore u janë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin. Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjendjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shendetsore”, thanë në Policinë e Kosovës.