Polici hero që shpëtoi jetën e këtij njeriu që donte të hidhej poshtë

Autoritetet në Virxhinia po përshëndesin gjestin e zëvendës James Robinson, si një hero për tërheqjen e një njeriu një mbikalim, shkruan GazetaBlic.

Robinson kishte tentuar të fliste njeriun që deshi të hidhej poshtë, por më në fund u gjend afër tij, duke arritur ta tërheq atë në mënyrë të sigurt.

 

Robinson në fillim i kërkoi atij thjesht të fliste me të, për të ditur pse po e bënte një gjë e tillë, madje i premtoi e nuk do do e prekte, dhe as nuk do i afrohej.

Por, gjatë momentit qe polici po i fliste, dal ngadale u afrua dhe e largoi njeriun nga vendi ku donte të hidhej poshtë./GazetaBlic

Lexo edhe:  Hillary Clinton: Do doja të bëhesha presidente