Policia civilë e qesin në kurth, ia marrin lejen dhe ia fusin dënim 500 euro të riut kosovar

  Gjatë 24 orëve të fundit, policia e trafikut ka shqiptuar gjithsej 955 gjoba kundërvajtëse gjithandej Kosovës.

  Kohën e fundit dukshëm është rritur numri i tiketave të shqiptuara brenda një dite, kjo edhe pas ndryshimit të Ligjit për Komunikacion.

  Kështu, në një grup të mbyllur në rrjetet sociale një i ri ka publikuar dënimin që i është shqiptuar atij nga ana e policisë civile.

  “-5 pikë, 500 euro, 1 vit pa leje”, ka shkruar ai krahas fotografisë, transmeton Indeksonline.

  I njëjti ka sqaruar se pse ka marrë këtë dënim, dhe pse i është ndaluar të drejtojë automjetin.

  “Zona 40km/h unë kesh me shpejtësi 108 km/h konstant edhe përmas civilat me X5 tu m’provoku, e hangra foren tu bo tejkalime vi t’plote edhe qeshtu krejt kapak”, ka shkruar ai tutje në këtë grup në Facebook.

  Të NgjajshmeRastet e shënjestruara për liberalizimin e vizave do të vazhdojnë të trajtohen me prioritet Rastet e shënjestruara për liberalizimin e vizave do të vazhdojnë të trajtohen me prioritet U transferua me shumë bujë te Barcelona, por tani po shkon në Kinë Lladrovci nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me AKK-në Zëvendësministri Krasniqi: MBPZHR-ja 3 milionë euro për zhvillimin e sektorit të mjedrës Sa e rrezikuar është Shqipëria nga terrorizmi? Indeksi Global

  Lexo edhe:  Macron: Evropa ta bëjë ushtrinë, të mbrohemi nga SHBA dhe Rusia