Shikojeni çka ndodhi në Ferizaj

  Një zjarr i madh ka shpërthyer në një punëtori automekanike në fshatin Gerlic të Ferizajit.

  Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

   

  Gashi ka thënë se përveç dëmeve materiale ku janë djegur disa vetura, nuk ka të lënduar.

  Ai ka treguar se policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërkaq ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të këtij zjarri. /Telegrafi/

  Lexo edhe:  Arrestohet 24-vjeçari në Vlorë, që ekzekutoi 8 të afërmit e tij (Foto)