Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

‘Bilbili i Kosovës’ sot po feston ditëlindjen.

Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të.

Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të cilat janë mirëpritur nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ❤️

A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on


Si çdo vit edhe këtë që e lamë pas ajo ka qenë e angazhuar me projekte dhe mbrëmje muzikore po ashtu.

Lexo edhe:  I dashur i bie në burg, seks-bomba serbe ngushëllohet sërish te lojtari shqiptar