Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

  ‘Bilbili i Kosovës’ sot po feston ditëlindjen.

  Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të.

  Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të cilat janë mirëpritur nga publiku.

   

  View this post on Instagram

   

  Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ❤️

  A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on


  Si çdo vit edhe këtë që e lamë pas ajo ka qenë e angazhuar me projekte dhe mbrëmje muzikore po ashtu.