Sot ka festë në familjen e kryeministrit Ramush Haradinaj!

Sot ka festë në familjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, shkruan GazetaBlic.Vajza e tij Hana i feston ditëlindjen.

Ishte Anita me një postim në llogarinë e saj ‘Instagram‘, e cila i uroj ditëlindjen.

‘Ti i ndriqove shpirtrat tane me driten e bukur si Hane, solle qetesine e pastertine e madheshtine e bardhe si Hane, Ti, uroj te kesh fuqine e drites se Henes ne jete, Ti e bukura e jona Hane!!! Ne ditelindjen e 13 Te uroj gjithe lumturine e botes sot e perjete, drita e shpirtit tim, Hane!! Gezuar, mua do me kesh gjithmonë pas! Te don Gjini, Ramushi, Trimi dhe une!’ ka shkruar ajo duke i bashkëngjitur imazhin e mëposhtëm.

Lexo edhe:  Çfarë ndodh me organizmin nëse hani arra para ushqimit