Të shtëna me armë në Prishtinë

    Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë.

    Ngjarja ka ndodhur prapa Teatrit Kombëtar në rrugën “Vasil Andoni”.

    Ende nuk dihen motivet e gjuajtjes dhe nëse ka të lënduar nga ngjarja.

    Lexo edhe:  Një serb i bashkohet Vetëvendosjes