Trashaluqe më të bukur nuk do të shihni sonte

Ashley Graham ka krijuar një linjë të veçantë të bikineve për shkak se nuk mund të gjente bikine “seksi” që tregonin format e saj

Modelja nga kjo linjë është bërë një biznesmene e suksesshme në botën e modës.

 


“Swimsuits For All” (bikine për të gjitha) është një biznes online për gratë, i specializuar për trashaluqe, transmeton GazetaExpress.

Brendi thotë se po ashtu ata e luftojnë “dallimin për peshën”.


“Swimsuits For All” për herë të parë është parë më 2015 dhe Graham është fytyra e këtij brendi.


Në majin e 2016-ës, ajo lansoi dy koleksione të linjës së saj për bikine, që quhen “Ashley Graham x Swimsuits For All”.

Lexo edhe:  Kështu është dukur “Xhesika” në mbrëmjen e maturës